Regulamin

Regulamin sklepu internetowego www.dabrovka.pl

 

1. WŁAŚCICIEL SKLEPU

 

Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem www.dabrovka.pl jest: 
Tomasz Grajewski-Kiełt Dabrovka ul. Strażacka 13  05-430 Celestynów Dąbrówka

NIP 5321052032, REGON 011989212.

Sklep www.dabrovka.pl prowadzi sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem sieci internetowej.

Podczas wszelkich transakcji na  stronie www.dabrovka.pl obowiązującym prawem jest prawo polskie.

 

2.OFERTA

 

Oferta naszych produktów i usług znajduje się na stronie www.dabrovka.pl. Podane ceny zawierają podatek VAT. Złożenie zamówienia jest tożsame z zawarciem umowy handlowej i akceptacją podanej ceny produktu.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, wprowadzania nowych produktów do oferty oraz przeprowadzania akcji promocyjnych.

Produkty zamieszczone w sklepie www.dabrovka.pl podlegają ochronie praw autorskich w rozumieniu Ustawy z dnia 04.02.1994 o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994r. Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami).

Produkty zamieszczone w sklepie są wykonywane na zamówienie i ręcznie wykańczane dlatego też ich ostateczny wygląd może się minimalnie różnić od oferty zamieszczonej na stronie sklepu.

Artykuły dekoracyjne znajdujące się w ofercie sklepu www.dabrovka.pl nie są zabawkami. Za używanie naszych artykułów niezgodne z przeznaczeniem lub/i niewłaściwy montaż sklep www.dabrovka.pl nie ponosi odpowiedzialności.

 

3. ZAMÓWIENIA

 

Zamówienia przyjmowane są na stronie www.dabrovka.pl.

Kupujący zobowiązuje się do podania kompletnych i prawdziwych danych niezbędnych do zrealizowania zamówienia.

Potwierdzenia zamówień dokonujemy za pomocą poczty email.

Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie (przy płatności przelewem) lub potwierdzenia zamówienia wysłanego na nasz adres mailowy (przy opcji: płatność przy odbiorze).

Towar staje się własnością kupującego po zaksięgowaniu wpłaty przy płatności przelewem lub potwierdzenia zamówienia za pomocą poczty email przy wyborze opcji: płatność przy odbiorze.

Realizacja zamówienia trwa do 5-ciu dni roboczych.

Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny.

Do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT.

 

 

4. DOSTAWA

 

Przesyłka towaru jest wykonywana w imieniu i na rzecz kupującego.

Dostawa towaru odbywa się przez firmę kurierską DHL. Zgodnie z regulaminem w/w firmy termin realizacji przesyłki następuje do 3 dni roboczych.

 

5. FORMY PŁATNOŚCI

 

Dostępne formy płatności w sklepie www.dabrovka.pl :

-płatność przelewem tradycyjnym

-płatność przy odbiorze

 

6. REKLAMACJE

 

W przypadku wad technicznych otrzymanego towaru klient ma prawo odesłać w/w towar na adres: Tomasz Grajewski-Kiełt Dabrovka ul. Strażacka 13  05-430 Celestynów Dąbrówka (sklep nie przyjmuje paczek za pobraniem) a także powiadomić sprzedawcę o reklamacji drogą emaliową.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy i odesłany Pocztą Polską.

 

7. ZWROT TOWARU

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, klient może pisemnie odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

W tym celu klient zobowiązany jest przesłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z zwracanym towarem w stanie nienaruszonym na adres: Tomasz Grajewski-Kiełt Dabrovka ul. Strażacka 13  05-430 Celestynów Dąbrówka.

Zwrot należności za zwrócony towar następuje w ciągu 14 dni roboczych.

Wszelkie koszty związane z w/w zwrotem ponosi kupujący.

 

8. ZWROT NALEŻNOŚCI

 

Zwrot należności za zwrócony towar następuje w ciągu 14 dni roboczych na rachunek bankowy, z którego dokonana została wpłata lub za pomocą przekazu pocztowego na adres wysyłki zamieszczony w zamówieniu.

 

9. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Dane osobowe są przetwarzane przez sklep www.dabrovka.pl zgodnie z zasadami bezpieczeństwa zawartymi w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Klient ma prawo wglądu do swoich danych w celu ich poprawiania.

Klient może żądać zaprzestania przetwarzania swoich danych przez firmę Tomasz Grajewski-Kiełt Dabrovka ul. Strażacka 13  05-430 Celestynów Dąbrówka. Fakt ten należy pisemnie zgłosić do siedziby firmy.

Dane osobowe wykorzystywane są w celu wywiązania się z warunków umowy a także do przesyłania aktualnej oferty sklepu.

 

10. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

Składając zamówienie w sklepie www.dabrovka.pl, kupujący oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu i akceptuje wszystkie zawarte w nim postanowienia. W przypadku niedotrzymania przez kupującego postanowień zawartych w Regulaminie, sklep zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe